محل تبلیغات شما
بالاخره زد و ما هم یک بار شده خواب خوب دیدیم البته توی خوآب هم خب محض خداحافظی بود که در آغوشم گرفت و با بوسه‌ای بدرقه شدم :)) ولی همین هم غنیمتی بود فقط این هم نبود کلی اتفاقات زیبا افتاد و کلی خوش گذشت تا بالاخره کله سحر سرحال بلند شدیم که یک زندگی تازه بسازیم و برای ۵هزارمین بار آدم شویم که یکهو با مسیجش مواجه شده بودیم که خیلی تلخ‌تر از خواب و خداحافظی و این چیزها بود سرتان را درد نیاورم که خب چگونه تا ظهر درگیر بودیم و اینها و عصر هم بالاجبار به تفریح جدید کشف شده -رانندگی- روی آوردیم حالوهوامان عوض شود!خب مسئله اصلی اینست که الان اگر بنا میشد چیزی را تغییر دهم برمیگشتم به ترم۱و درست پیش میرفتم نه اینکه عاشق تو نمیشدم باشد اصلا ارادی یا غیرارادی هرچه، من عشق را نقطه پشیمانی نمیشمارم اما میدانی؟ته رویایمان مگر شیراز آمدن نبود؟مگر زر نمیزدم که شیراز حالم خواهدشد و عوض خواهم شدو ولی نه خب فی‌الواقع هیچ تغییر خاصی نکردم حتی از پارسال و آن حادثه سهمگین اصلا تولد آرمیتا نمونه بارز.یک سال بعد درست همان موقع درهمان مکان توسط همان آدم و سر همان موضوع اذیت شوی =)) اوج ترقی‌ست! الان هم هی فکر می‌کنم که بهتر بود میماندم ولی قطعا آسمان همه جا همین رنگ است و آدم خوشال و موفق همه جا می‌تواند باشد و همه اینها کشک است ولی خب دل است دیگر هی میخواهد بگوید مرغ همسایه غاز است بلکه گندهای خود را تسکین دهد.حنانه میگوید خیلی بهتر شده‌ام بهتر هم می‌شوم ولی من می‌گویم هنش حرف است و خوشا آنانکه بی‌سخن،بهترینند.علیرضا نیز اعتقاد دارد همین که هنوز دارم میجنگم یعنی قوی‌ام فارغ از نتیجه.بهرحال که خیلی ناراضی‌ام از زیستن بی‌حاصل این۳سالو نیم البته لعنت هم برین زمانه‌ای که تویی که مال من نبودی را نشانم داد و انقدر بد تا کرد ولی هیچ گردن تو نیست و همه را خودم به تنهایی ریدم.خسته خسته حتی تصوری از ادامه ندارم و حالی حتی.خب دیگر ساعت از ۱گرشته و قدری دیگر بیدار بمانم به سراغ مخدر و مسکن‌های پشیمان کننده خواهم رف مثل آن شب سردسنگین که بار دگر در برابر زیبایی تو یک قدم جا مانتو.اصلا بحثش رانکمیمون که چقتاژه‌هاوکه بنظرم .

وقتي درآبي تا ميان دستي و پايي مي زدم اکنون همان پنداشتم درياي بي پاياب را!

من از نهایت شب حرف می‌زنم و از نهایت تاریکی...

و کسی نمی داند چه قدر فرصت باقی‌ست تا جبران گذشته کنیم دستم را بگیر! (شاملو)

هم ,خب ,ولی ,یک ,خواب ,درست ,و همه ,همه جا ,که خیلی ,است و ,که در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه ریحانه النبی سروستان شهرضا canadian medical residency guide